A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 243

Відгуки

Відгуки

Сергій Сохацький / 14 Червня 2011 /

Дякуємо за відпочинок, нам сподобалось))

Тімур Мельник / 14 червня 2011 /

А кто уже отдыхал на этой базе? Как впечатления?

Оля / 29 червня 2011 /

А мені дуже сподобався відпочинок на цій базі. Я кожного року з сім"єю приїжджаю в Степашки на відпочинок. Раніше їздили з батьками на інші бази, а останні 2 роки лише на базу Маяк. Там більш комфортніше порівняно з іншими базами (самі будинки та чиста територія). Нам подобається в Степашках - там дійсно можна відпочити душею від великого міста. Це справді маленький рай на землі!

Виктор Полищук / 13 Червня 2012 /

Тут дуже цiкаво,я буду завжди сюди приiзджати,але маленькiй Сашко з мiста Кодими не захтiв з нами iхати вiдпочивати забажав лишитися вдома,а ми ловили велику рибку,хочимо приiхати ще))))))))

Наталія / 29 квітня 2012 /

Отдыхаем в Степашках большой дружной компанией уже давно, в прошлом году ездили на базу Маяк, очень понравилось. По сравнению с другими базами отдыха - там все более продуманно, територия более чистая, условия в домиках хорошие. Понравилось то, что на територии есть летний душ, вода со сважины (далеко ходить не надо), более-менее чистые туалеты. Единственное, что связь плохо ловит, но эта проблема там повсюду (если выйти ближе к лесу, то связь есть хорошая). А природа вообще сказка! И кстати, заметили, что в Степашках нет комаров! Этим летом приедем отдыхать еще раз обязательно!

світлана / 20 травня 2012 /

В тому році ми там відпочивали, моря вже не хочу.

олена / 01 червня 2012 /

чудове місце де можна відпочити від душі. Сосновий ліс гарне повітря мені дуже сподобалося

Залиште свій відгук про базу відпочинку "Маяк"
Ім'я*:
Моб. телефон:
Email:
Відгук*: